آخرین خبرها
شهر ساحلی نهاترنگ
nha_trang city in vietnam

شهر ساحلی نهاترنگ

نها ترنگ شهر تفریحگاه ساحلی محبوب، در یکی از زیباترین خلیج‌ها آسیا در سواحل جنوبی مرکزی ویتنام واقع شده است. کوه‌های زیبا، سواحل و جزایر سرسبز آن را به مقصد مورد علاقه‌ای در میان گردشگران، ویتنامی‌ها و غواصان ساخته است. این شهر دارای استراحتگاه‌های تفریحی، درختان نخل و تفرجگاه‌های دوست داشتنی است. همچنین امکانات تفریحی، پارک آبی، قطار هوایی و استخر موجی نیز وجود دارد.

محبوب ترین ساحل در ویتنام ،ساحل نهاترنگ است که در جنوب ویتنام واقع شده است در 400 کیلومتری شهر هوشی مین که بهترین راه برای رسیدن به این تفریح گاه ساحلی قطارهای سریع السیر است که حدود 45 دقیقه طول می کشد.

این ساحل بترین ساحل در ویتنام است.

جاده ای که به ساحل میرسد بسیار زیباست که در امتداد اقیانوس واقع شده است در اطراف آن پر از درختان سرسبز و بلند است با مناظر فوق العاده زیبا که تجربه ای بسیار دلچسب را برای مسافران رقم میزند.

به این ساحل ساحل ستاره می گویند که در سمت راست ساحل اقامتگاههای تفریحی وجود دارد.

این ساحل هر ساله یکی از پربازدیدتری سواحل در ویتنام است

آب های سفید و فیروزه ای و سواحل ماسه ای سفید و آب های زلال و بسیار تمیز از ویژگی های این ساحل است.

نهاترنگ از جنبه های مختلف برای گردشگران اهمیت زیادی دارد،سواحل زیبا،اقامتگاههای لاکچری،غذاهای تازه و بسیار خوشمزه،که همگی در کنار ساحل قرار گرفته است تجربه ای کاملا متفاوت را برای مسافران رقم می زند.

هزینه های اجاره و رفت و آمد در این منطقه بسیار مناسب و ارزان است.

با دوچرخه و موتور می توانید تمامی اطراف را به راحتی و بسیار ارزان ببینید.تمامی خیابان های اصلی به این تفرجگاه ساحلی می رسند.این تفرجگاه و خیابان های اطراف آن در شب بسیار زیباست و تفریحات زیادی در شب در این منطقه وجود دارد.

هم چنین اتوبوس های توریستی برای رفتن به بازارهای چوب و طلا،و رستوران های دریایی وجود دارد.